Nasz zespół


IMG_5728

Julita Błońska-Charchut

Pełnomocnik zarządu koła w Tychach, trenerka II stopnia PSPiA KLANZA, superwizor PSPiA KLANZA, psychoterapeutka, certyfikowana socjoterapeutka oraz nauczyciel akademicki. Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami, jest autorką warsztatów "Cztery pory roku - pedagogika zabawy w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie", "Cztery pory roku - pedagogika zabawy w integrowaniu społeczności przedszkolnej", "Zajęcia socjoterapeutyczne w pracy z dziecmi i młodzieżą" oraz programów psychoedukacyjnych i warsztatów umiejętności wychowawczych
dla szkół. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla firm w zakresie: komunikacji interpersonalnej, integracji, metod skutecznego zarządzania zespołem, umiejętności osobistych i menedżerskich.

Agnieszka Czachowska

Agnieszka Czachowska

Architekt, pedagog, trener. Absolwentka Akademii Innowatorów Społecznych oraz kursu Challenges of Sustainable Development, laureatka I Nagrody dla Młodych Architektów im. M. Baczko i P. Zakrzewskiego. Autorka i koordynatorka wielu projektów dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży o charakterze lokalnym i międzynarodowym związanych z tematyką zrównoważonego rozwoju, architekturą i ekologią. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Architektów PLAYCE, członek rady Fundacji Sendzimira. W Klanzie odpowiedzialna za Punkt Przedszkolny Mała KLANZA i międzynarodowe projekty dla dzieci i dorosłych.

Iwona Wendreńska

Iwona Wendreńska

Zaprasza "małych" i "dużych" do Krainy Fantazji, bo choć należy do "dorosłych", to wciąż pielęgnuje w sobie niektóre cechy dziecka: zachwyt pięknem świata, bogactwem, które niesie kontakt z drugim człowiekiem, ciekawość poznawczą i chęć odkrywania... W rzadkich wolnych chwilach lubi podróżować, sięga po książkę, albo kilka równocześnie, chętnie relaksuje się przy muzyce. Zawodowo: adiunkt w Zakładzie Pedagogiki Specjalnej UŚ, dyrektor Niepublicznego Przedszkola i Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Otwarte okno" w Tychach.

Justyna Popławska

Justyna Popławska

Psychoterapeutka Gestalt, coach, psycholog, trener 1-go stopnia PSPiA KLANZA. Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt
w Krakowie. Prowadzi warsztaty dla różnych grup społecznych i zawodowych w zakresie: komunikacji interpersonalnej, integracji i zarządzania zespołem; prowadzi treningi interpersonalne oraz treningi rozwoju osobistego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. W pracy trenera opiera się na metodzie Gestalt. Jako coach pracuje w konwencji coactive coachingu.

  Katarzyna Olech-Oziembała

  Katarzyna Olech-Oziembała

  Oligofrenopedagog, trenerka I stopnia PSPiA KLANZA dekorator wnętrz. Ukończyła liczne warsztaty metodyczne z zakresu pedagogiki zabawy, jak również pedagogiki cyrku, które wykorzystuje w swojej pracy. Prowadzi warsztaty skierowane do osób dorosłych jak i do dzieci.

   Karolina Botor

   Karolina Botor

   Trener I stopnia PSPiA KLANZA, oligofrenopedagog, absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Gliwicach oraz studentka Uniwersytetu Śląskiego. Wiceprezes Stowarzyszenia „Power Of Soul” z którym organizuje Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych „MocArt”. Największą pasję – śpiewanie realizuje jako chórzystka Soul Hunters Gospel Choir. Prowadzi zajęcia dla grup dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu pedagogiki zabawy oraz arteterapii. Znaki szczególne: plamka w kształcie głowy misia na lewej dłoni :).